Duże zmiany w życiu Agaty

Agata zgłosiła się do mnie z nadwagą, niestabilną glikemią, zgagą i długotrwale podniesionym poziomem kortyzolu na czczo. Przeczytajcie, co się zmieniło w jej życiu, kiedy podjęła decyzję o zmianie dotychczasowych nawyków i rozpoczęła współpracę ze mną.

Obecne wymiary (różnica w porównaniu z okresem startowym):
MASA CIAŁA: 65 kg (- 15 kg)
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 90 cm (- 10 cm)
OBWÓD TALII: 80 cm ( - 11 cm)
OBWÓD NA WYS. PĘPKA: 90 cm (- 14 cm)
OBWÓD BIODER: 98 cm (- 11 cm)
OBWÓD UDA W NAJSZERSZYM MIEJSCU : 56 cm ( - 7 cm)
OBWÓD ŁYDKI: 37 cm (- 3 cm).

Komentarz klientki: Na dziś dzień ważę 65 kg, czyli doszłam do masy ciała, którą chciałam uzyskać. Nigdy bym nie pomyślała, że w ciągu nieco ponad 5 miesięcy uda mi się zrzucić 15 kg i czuję się z tym świetnie. Tydzień temu złożyłam wypowiedzenie z pracy. Czuję, że muszę zmienić otoczenie, pracę, spróbować czegoś nowego. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję Ci za wszystko, bo w olbrzymiej mierze przyczyniłeś się do mojej przemiany  :) A ona jest i fizyczna, ale też i duchowa. Wierzę w siebie!!! Jestem z siebie zadowolona i podobam się w końcu sobie  :) Gdy patrzę na swoje zdjęcia sprzed przemiany i po niej to nie mogę uwierzyć, że mi się udało  :)Współpraca z Tobą okazała się dla mnie strzałem w dziesiątkę! Profesjonalne podejście, merytoryczne porady, wskazówki oraz duchowe wsparcie były tym, czego najbardziej potrzebowałam i przyniosły mi piękną przemianę, nie tylko mojego ciała, lecz również i mojej duszy. Dziękuję  :) Cóż napisać więcej? Po prostu moje życie stało się lepsze  :)

Mój komentarz: Dziękuję za obdarzenie mnie zaufaniem! Gratuluję samozaparcia i odnalezienia solidnego gruntu w sobie. Bardzo się cieszę z Twojej przemiany  ;) Współpraca z Tobą motywuje mnie do dalszej nauki i pracy  ;)

powrót do listy

Partnerzy