Portfolio / VETFOOD

Od blisko siedmiu lat współpracuję ze spółką REGIS, która jest producentem marki Vetfood - specjalistycznych preparatów leczniczych skierowanych dla zwierząt towarzyszących, w zakresie tworzenia wysokiej jakości materiałów marketingowych dedykowanych lekarzom i technikom weterynarii, jak również hodowcom oraz właścicielom czworonogów.

 

Poniżej znajduje się lista wykonanych przeze mnie projektów dla marki Vetfood w ostatnich latach:

 

1. Opracowanie opisu produktów Vetfood znajdujących się w aktualnym katalogu. Zobacz Katalog VETFOOD.

2. Przygotowanie treści ulotek produktowych skierowanych do lekarzy i techników weterynarii, hodowców oraz właścicieli psów i kotów:

a) preparat VISIOPET VETCAPS,

b) preparat PLAQUE CONTROL,

c) preparaty MAXI/GUARD,

d) preparaty IMMUNACTIV,

e) preparaty HEPATOFORCE,

f) preparat ANTI-HAIRBALL,

g) preparat INTESTIVET GEL,

h) preparat FOR CALM,

i) preparat UROFORCE PLUS B6,

j) preparat ANTI-HERPES.

3. Współpraca z lek. wet. Pawłem Stefanowiczem w przygotowaniu badań nad preparatem VisioPet VetDrops i stworzeniu publikacji: Syndrom suchego oka w aspekcie klinicznym - ocena skuteczności weterynaryjnego preparatu łzozastępczego VisioPet.

4. Przeprowadzenie kilkudziesięciu szkoleń dla pracowników działu sprzedaży i obsługi klienta, lekarzy weterynarii, kadry naukowej wielu renomowanych krajowych uniwersytetów oraz studentów ostatnich lat medycyny weterynaryjnej i zootechniki.

5. Przygotowanie merytoryczne nowych pracowników działu do codziennej współpracy z lekarzami i technikami weterynarii.

6. Reprezentowanie marki na konferencjach oraz krajowych i zagranicznych targach branżowych.

7. Opracowanie dwóch artykułów dla magazynu ZwierzaSfera dostępnego w lecznicach weterynaryjnych na terenie całego kraju:

a) HMB - związek o szerokim spektrum zastosowań (numer 1/2017). 

b) Odporność bierze się z jelit (numer 2/2017). 

8. Wsparcie pracowników działu podczas jubileuszu 10-lecia marki Vetfood na rynku weterynaryjnym.

9. Opracowanie we współpracy z lek. wet. Natalia Kucharczyk i lek. wet. Paweł Stefanowicz artykułu przeglądowego dedykowanego lekarzom weterynarii zatytułowanego: Wpływ antyoksydantów na funkcjonowanie narządu wzroku u psów i kotów.

 

Spodobała Ci się moja działalność i chcesz nawiązać ze mną współpracę? W takim razie zapraszam Cię koniecznie do zapoznania się z moją ofertą dla biznesu.

  • Opinia klienta

    Miałem ogromną przyjemność współpracować z Mateuszem przez okres dwóch i pół roku dla marki Vetfood. Kilkadziesiąt miesięcy wspólnej pracy pozwoliło mi lepiej poznać mocne strony Mateusza, do których niewątpliwie należą wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne, interpersonalne, analityczne, jak również dokładność, sumienność, terminowość oraz optymistyczne usposobienie. Serdecznie polecam korzystanie z usług świadczonych przez Mateusza, który jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, niesamowicie zaangażowanym w to czym się zajmuje na co dzień.

    Marcin
    Konsultant weterynaryjny marki Vetfood
powrót do listy

Partnerzy