Portfolio / TVN

Począwszy od 2019 roku rozpocząłem stałą współpracę ze stacją telewizyjną TVN w ramach realizacji programu medycznego 36,6 jako ekspert w dziedzinie żywienia i zdrowia. Mam ogromną przyjemność na co dzień wspomagać krakowski zespół redakcyjny przy tworzeniu kolejnych edycji programu Ewy Drzyzgi. W wybranych odcinkach audycji 36,6 wypowiadam się jako zaproszony ekspert na tematy związane z dietą, stylem życia i zdrowiem, natomiast regularnie pomagam przygotowywać odpowiedniej jakości treści o wysokim stopniu wiarygodności (poparte dowodami naukowymi), niezbędne do profesjonalnej realizacji programu.

 

Przedstawiam poniżej dotychczas wykonane projekty dla spółki TVN:

 

1. Naganie odcinka: Czy fluor znajdujący się w pożywieniu i wodzie pitnej jest niebezpieczny dla zdrowia człowieka? (wyemitowany na jesień 2019 roku - sezon 6, odcinek 6).

2. Naganie odcinka: Czy sok z buraka poprawia wydolność fizyczną sportowców i osób aktywnych fizycznie? (wyemitowany na jesień 2019 roku - sezon 6, odcinek 12).

3. Nagranie filmu na portal TVN Zdrowie: Czy warto jeść owoce podczas procesu odchudzania?

4. Nagranie pierwszego w historii pogramu 36,6 odcinka na żywo: Dieta w okresie koronawirusa. 

5. Nagranie materiału dotyczącego procesu grillowania żywności.

6. Wsparcie redakcji w przygotowaniu materiału do realizacji odcinka na temat właściwości prozdrowotnych czosnku (wyemitowany na wiosnę 2020 roku - sezon 7, odcinek 1).

7. Wsparcie redakcji w przygotowaniu materiału do realizacji odcinka na temat tkanki tłuszczowej (wyemitowany na wiosnę 2020 roku - sezon 7, odcinek 2).

8. Wsparcie redakcji w przygotowaniu materiału do realizacji odcinka na temat prawidłowego przechowywania żywności w lodówce (wyemitowany na wiosnę 2020 roku - sezon 7, odcinek 12).

 

 

 

Spodobała Ci się moja działalność i chcesz nawiązać ze mną współpracę? W takim razie zapraszam Cię koniecznie do zapoznania się z moją ofertą dla mediów.

  • Opinia klienta

    Jako krakowski oddział TVN z Panem Mateuszem współpracujemy od blisko roku przy realizacji programu medycznego 36,6. Cenimy sobie szczególnie jego wiedzę na temat żywienia i zdrowia, jak również łatwość przekazywania naukowych informacji o wysokim stopniu wiarygodności (popartych badaniami naukowymi), co jest dla nas bardzo ważne w dobie łatwego dostępu do wiedzy o nierzadko wątpliwej wartości merytorycznej. Pan Mateusz jest człowiekiem bardzo otwartym, pomocnym, dokładnym, terminowym i zaangażowanym w realizację programu. 

    Karina
    Redaktor TVN
powrót do listy

Partnerzy