Portfolio / SIMiN

Ze Śląskim Instytutem Matki i Noworodka z siedzibą w Katowicach miałem ogromny zaszczyt współpracować podczas jednej z konferencji, gdzie przeprowadziłem prelekcję dotyczącą faktów i mitów związanych z żywieniem kobiet ciężarnych oraz karmiących piersią. 

 

1. Przeprowadzenie prelekcji: Żywienie ciężarnych - fakty i mity dla uczestników konferencji w hotelu Monopol w Katowicach, zorganizowanej w 2017 roku przez Śląski Instytut Matki i Noworodka.

 

 

Spodobała Ci się moja działalność i chcesz nawiązać ze mną współpracę? W takim razie zapraszam Cię koniecznie do zapoznania się z moją ofertą dla biznesu.

  • Opinia klienta

    Wykład dotyczący żywienia u kobiet ciężarnych i karmiących piersią, który został przeprowadzony przez Pana Mateusza Durbasa zarówno w Fundacji Godula-Hope w Rudzie Śląskiej, jak i podczas konferencji Śląskiego Instytutu Matki i Noworodka w 2017 roku był bardzo interesujący zarówno dla uczestników, a także personelu medycznego. Informacje przekazane podczas wystąpienia bazowały na najnowszych wytycznych polskich oraz światowych towarzystw naukowych z dziedziny ginekologii i położnictwa, co dodatkowo podkreślało wysoką jakość zaprezentowanych danych w formie graficznej. 

    Krzysztof
    Prezes Zarządu
powrót do listy

Partnerzy