Portfolio / ONET

Z niemiecko-szwajcarskim koncernem Ringier Axel Springer Polska, który jest właścicielem największego polskojęzycznego portalu internetowego Onet, miałem dotychczas okazję współpracować podczas realizacji kilku interesujących projektów. W ścisłej kooperacji z redakcją serwisu Onet Kobieta, opracowałem kilka artykułów o tematyce żywieniowej, jak również zostałem w 2017 roku zaproszony do udziału w programie Bądź Fit jako ekspert ds. żywienia i suplementacji diety.

 

Zachęcam do szczegółowego zapoznania się z poniżej zamieszczoną listą zrealizowanych zleceń dla spółki Ringier Axel Springer Polska.

 

1. Opracowanie artykułu dla serwisu Onet Zdrowie: Zakwaszenie organizmu - prawda czy mit? 

2. Współpraca z redakcją Onet Zdrowie przy przygotowaniu artykułu: Bądź fit na wiosnę! Przekonaj się jakie to proste.

3. Udział w programie Bądź Fit, zrealizowanym przez spółkę Ringier Axel Springer Polska w roku 2017. Podczas pierwszego zgrupowania, które miało miejsce w Bukowinie Tatrzańskiej moje działania koncentrowały się w głównej mierze na następujących obszarach:

a) Konsultacje żywieniowe oraz przygotowywanie wytycznych dietetycznych i modyfikacji stylu życia dla dziesięciu uczestniczek programu, chcących zredukować masę ciała, jak również znacząco poprawić swoją kondycję zdrowotną.

b) Współpraca z szefem kuchni BUKOVINA Resort, Sylwestem Lisem przy ustalaniu odpowiedniego menu dla uczestniczek programu.

c) Współpraca z trenerami personalnymi, Katarzyną Jakiełą-Rzadkosz oraz Łukaszem Rutkowskim w ramach popularyzowania regularnego wykonywania aktywności fizycznej pośród uczestniczek programu.

 

Spodobała Ci się moja działalność i chcesz nawiązać ze mną współpracę? W takim razie zapraszam Cię koniecznie do zapoznania się z moją ofertą dla mediów.

  • Opinia klienta

    Współpracowałam z Mateuszem przy realizacji jednego z artykułów do serwisu Onet Zdrowie. W naszej dotychczasowej ceniłam sobie przede wszystkim biężący kontakt, zaangażowanie i terminowość. Mateusz to profesjonalista z krwi i kości, któremu bardzo zależy na tym, aby praca była wykonana rzetelnie, a nie na przysłowiowe pół gwizdka.

    Zuzanna
    Redaktor Onet.pl
powrót do listy

Partnerzy