Portfolio / GODULA-HOPE

Z Fundacją na Rzecz Programu Wczesnego Rozpoznawania Chorób Nowotworowych u Kobiet "GODULA-HOPE" w Rudzie Śląskiej współpracuję regularnie począwszy od 2017 roku jako dietetyk kliniczny oraz prelegent podczas rozmaitych spotkań edukacyjnych dla pacjentów i ich rodzin. W roku 2017 i 2018 przeprowadzałem kilka razy w każdym tygodniu konsultacje żywieniowe z zakresu dietetyki klinicznej dla pacjentów Fundacji. Obecnie jestem częstym gościem na spotkaniach z cyklu Moda na Zdrowie lub Świadoma mama, które cyklicznie organizowane są przez zarząd Fundacji. 

 

Poniżej zamieszczona lista przedstawia dotychczas wykonane realizacje dla Fundacji Godula-Hope.

 

1. Przeprowadzenie prelekcji: Żywienie w chorobach nowotworowych w ramach cyklu spotkań Moda na zdrowie 23.05.2017 r.

2. Przeprowadzenie prelekcji: Prawdy i mity na temat diety kobiet ciężarnych i w okresie karmienia piersią w ramach cyklu spotkań Świadoma mama 24.08.2017 r.

3. Przeprowadzenie prelekcji: Wpływ diety na funkcjonowanie układu odpornościowego w ramach cyklu spotkań Moda na Zdrowie 09.11.2017 r. 

4. Przeprowadzenie prelekcji: Dieta w cukrzycy w ramach cyklu spotkań Moda na Zdrowie 13.02.2018 r.

5. Przeprowadzenie prelekcji: Świąteczna przygoda z niestrawnością w ramach cyklu spotkań Moda na zdrowie 18.12.2018 r. 

6. Przeprowadzenie prelekcji: Probiotyki - czy warto je stosować? w ramach cyklu spotkań Moda na Zdrowie 04.07.2019 r.

7. Konsultacje dietetyczne pacjentów Fundacji Godula-Hope w latach 2017 i 2018.

 

Spodobała Ci się moja działalność i chcesz nawiązać ze mną współpracę? W takim razie zapraszam Cię koniecznie do zapoznania się z moją ofertą dla biznesu.

  • Opinia klienta

    Fundacja Godula-Hope począwszy od roku 2017 stale korzysta z usług magistra dietetyki, Mateusza Durbasa w ramach organizowanych przez siebie akcji prozdrowotnych zatytułowanych "Moda na Zdrowie" oraz "Świadoma mama". Prelekcje z zakresu dietetyki prowadzone są przez Mateusza Durbasa zrozumiale i atrakcyjnie dla przybyłych słuchaczy, co sprawia, że domagają się oni często poruszenia kolejnych tematów z dziedziny żywienia czy suplementacji podczas następnych spotkań. Wszystko to sprawia, że kiedy planujemy zorganizować na spotkaniu tematykę żywienia to pierwszą osobą, która przychodzi nam na myśl jest właśnie Mateusz Durbas. 

    Krystyna
    Prezes Zarządu
powrót do listy

Partnerzy